Strategia Zdrowia Łódzkie - Serwis Strategii Polityki Zdrowotnej

Start serwisu Strategia eZdrowia

Witamy Państwa w serwisie promującym cyfrowe rozwiązania w zakresie ochrony zdrowia, jakie wdrażane są dla pacjentów z Województwa Łódzkiego. 

Oddajemy do Państwa dyspozycji portal, którego celem jest zapoznanie z innowacyjnymi projektami informatycznymi, wprowadzanymi przez placówki medyczne z Województwa Łódzkiego.

Wiele z tych ośrodków udostępnia użyteczne rozwiązania teleinformatyczne, które ułatwiają m.in. rejestrację pacjentów czy elektroniczną wymianę dokumentacji medycznej.  Tworzone są także internetowe platformy wspierające profilaktykę i ochronę zdrowia mieszkańców. Informacje dostępne w serwisie Strategia eZdrowia pomogą Państwu w pełni korzystać z tych wygodnych narzędzi dostępnych on line. 

W dziale Aktualności znajdą państwo wiadomości dotyczące programu Strategia eZdrowia i nadchodzących wydarzeń z regionu.

Informacje zawarte w Artykułach prezentują i wyjaśniają funkcjonowanie internetowych rozwiązań dla pacjentów.

Zakładka Strategia eZdrowia to kompendium wiedzy o przedsięwzięciu i działaniach podejmowanych w jego ramach.

Jeśli mają Państwo wątpliwości dotyczące strony, zapraszamy do działu FAQ, gdzie znajdą Państwo najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.

W Multimediach prezentowane są materiały video oraz galeria zdjęć z wydarzeń.

Niezbędne dokumenty dotyczące Strategii eZdrowia oraz placówek medycznych i ich projektów znajdują się w zakładce Do pobrania.

W dziale Linki znajdują się adresy stron internetowych najważniejszych instytucji związanych z Województwem Łódzkim i służbą zdrowia w regionie.

Serwis powstał w ramach projektu in4health – działań ukierunkowanych na poprawę systemu informacji, programów profilaktycznych, polityki zdrowotnej i stanu zdrowia pacjentów w Województwie Łódzkim. 

 


Strona współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Nasze serwisy

Copyright © 2013
Województwo Łódzkie


27.11.2021 15:19
Strategia Zdrowia Łódzkie - Serwis strategii Zdrowia